Çalışma Alanlarımız

Uslu Avukatlık Bürosu kuruluşundan itibaren geçen 30 yılı aşan zaman zarfında gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine geniş bir yelpazede hizmet vermiş olmanın getirdiği tecrübe ile tam hizmet veren bir avukatlık ve danışmanlık bürosu olarak hukukun çok çeşitli alanlarında üstün kaliteli hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz vasıtasıyla, müvekkillerimizin uyuşmazlık yaşamasının önlenmesini ve yaşanan uyuşmazlıkların etkin bir şekilde çözüme kavuşturulmasını amaçlamaktayız.

Uslu Avukatlık Bürosu’nda ana faaliyet alanlarımız olan Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Kamu Hukuku, İcra ve İflas Hukuku başta olmak üzere pek çok farklı alanda müvekkillerimizin haklarını özverili bir çalışma ile koruyarak sonuç odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Bu faaliyet alanları ile birlikte günümüzde öne çıkan Bilişim Hukuku, Danışmanlık, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında da şahıs ve şirketlere danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Büromuz, pek çok hukuk alanında tecrübe ve uzmanlık sahibidir. Yan menüde yer alan başlıklar vasıtasıyla çalışma alanlarımıza ve sunduğumuz profesyonel hizmetlere yönelik detaylara ulaşabilirsiniz.