Yasal Uyarı

Bu Internet sitesinde bulunan bilgiler Uslu Avukatlık Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

Bu Internet sitesinde yer alan bilgiler reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez; Uslu Avukatlık Bürosu ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz ve güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

Uslu Avukatlık Bürosu, bu internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu Internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. 

Bu internet sitesinde yer alan her türlü yazılı materyal ve bilgiler ile Uslu Avukatlık Bürosu logosuna ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Uslu Avukatlık Bürosu'na aittir ve Uslu Avukatlık Bürosu'nun yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

Bu internet sitesine giren ziyaretçiler, işbu kullanım koşullarına uymayı taahhüt eder.