USLU HUKUK & DANIŞMANLIK
Ersin USLU

Uslu Avukatlık Bürosu’na Hoş Geldiniz

30 yılı aşkın tecrübe ve istikrarlı gelişme ile Bodrum’da faaliyet gösteren hukuk bürolarından biri olarak Türk hukukunun tüm dallarında yerli veya yabancı, gerçek ve tüzel kişilere temsil ve yasal danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ekibimiz mesleki ilke ve etik değerlere önem veren, hukuki konularda uzmanlaşmış avukatlardan ve yasal stajyerlerden oluşmaktadır. Dinamik ekibimiz sayesinde Türkiye’nin tüm illerinde hukuki ve ticari ilişkiler kapsamında hizmet vermekte, çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmaktayız.

Temel ilkemiz müvekkillerimizin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarımız gibi benimseyerek en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde sunmak ve bu yolda her zaman ulaşılabilir olmaktır. Müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgi de edinerek hizmetlerimizi geliştiririz.

Misyonumuz ilke ve prensiplerimizden taviz vermeden hak arayışı ve adalet talebidir. Unutulmamalıdır ki, hukukçunun görevi hukuku uygulamak ve adaletin dağıtımında etkin rol oynamaktır ve adalet, hukuk devletinin olduğu kadar hakların, özgürlüklerin ve toplumsal barışın da en güçlü teminatıdır.

Çalışma Alanlarımız

Bize Ulaşın

Uslu Avukatlık Bürosu

A:Torba Mahallesi Rıza Anter Caddesi
No: 38/1-2-4
48400 
Bodrum/Muğla/Türkiye
P:+90 252 316 8237 
+90 252 316 2082
F:+90 252 313 4608
E:info@uslu.av.tr

Hafta içi 9.00-18.00

Size üst kalitede hizmet sunabilmemiz adına ofisimize gelmeden önce randevu almanızı rica ederiz.

Ekibimiz 24 saat içinde cevap vermeyi hedeflemektedir.
Türkiyenin GMT+2 oluğunu lütfen unutmayınız.

İş Başvurularınız için: info@uslu.av.tr